• Voorbeschouwing en wedstrijdselectie SC Stiens - VV Kollum

  4 okt 2019
 • Komende zaterdag 05 oktober gaat ons 1e elftal op bezoek in Stiens. De laatste keer dat Kollum daar speelde was op 19 september 2015. Deze wedstrijd eindigde, na een 2-0 achterstand en een rode kaart van een Stienser, in 2-2 door doelpunten van Rutger de Poel en Alex van der Veen. Dat was tevens het laatste jaar van Stiens in de 3e klasse (de thuiswedstrijd eindigde in een terechte 1-4 nederlaag). Na 3 keer te zijn geĆ«indigd in de middenmoot van de 2e klasse is de verwachting dat SC Stiens nu een ploeg heeft dat bij de 1e 5 kan eindigen en zeker voor een periode zal gaan. 
   
  Voor Kollum opnieuw een mooie uitdaging om zich te meten met deze mooie & stabiele 2e klasse club.
   

  Zie ook: voorbeschouwing Stiens http://www.scstiens.nl/voorbeschouwing-s-c-stiens-1-kollum-1/