• Voorbeschouwing en selectie VV Kollum - Hardegarijp

  11 okt 2019
 • VV Kollum speelt komende zaterdag 12 oktober thuis tegen Hardegarijp om 14:30 uur. 
  Een zeer interessante en belangrijke wedstrijd want Hardegarijp (13e) staat nog maar op 1 punt (verloor van koploper Zuidhorn met 1-2, verloor met 3-2 van VEV 67 en speelde met 1-1 gelijk tegen Joure) en moet nu wel gaan winnen om aansluiting te krijgen terwijl de supporters van Kollum (5e) zeer benieuwd zijn hoe Kollum zich presenteert na de grote nederlaag tegen Stiens van afgelopen weekend. Komt Hardegarijp dichterbij of zet Kollum Hardegarijp op een grotere afstand? 
   
  De laatste ontmoeting op sportpark Baensein was ook al in de 2e klasse; dit was het jaar waarin Kollum degradeerde (2014/2015) en thuis maar 2 wedstrijden won; echter werd op Hardegarijp toen wel de grootste overwinning van het seizoen geboekt; door 3 doelpunten van Romke Bos en 1 van Marinus Hoekstra werd het 4-0. 
   
  Tot ziens op Sportpark Baensein!