• In de sporthal te Kollum (JO17 tot en met JO11 ).

    In de sportzaal te Kollumerzwaag ( JO10 tot en met JO7).

    In de periode van 17-2-2022 t/m 18-2-2023.

     

    Speeldatum:                                                         tijd:            

    17-12-2022             DE LAUWERS                          08.00-12.00           

    17-12-2022             FRIESE BOYS                          08.30-12.00           

    14-1-2023               KOLLUM                                 15.00-19.00           

    14-1-2023               FVVK                                      19.00-23.00           

    14-1-2023               WTOC                                    08.30-12.00

    21-1-2023               FRIESE BOYS                           15.00-19.00           

    21-1-2023               DE LAUWERS                           08.30-12.00           

    28-1-2023               OOSTERGO                             15.00-19.00           

    28-1-2023               KOLLUM                                  08.30-12.00           

    4-2-2022                 WTOC                                    08.00-12.00           

    4-2-2022                 OOSTERGO                             08.30-12.00           

    11-2-2022               KOLLUM                                 08.00-12.00           

    11-2-2022               LAUWERS                               08.30-12.00           

    18-2-2022               WTOC                                    08.00-12.00           

    18-2-2022               FRIESE BOYS                          08.30-12.00   

            

    Poule indeling:

    Heren Poule A: Oostergo 1, De Lauwers 1, WTOC 2, Kollum 1, Friese Boys 2

    Heren Poule B: Kollum 2, Friese Boys 1, De Lauwers 2, WTOC 1

    Dames Poule A: De Lauwers VR1, WTOC VR2, Kollum VR1. Friese Boys VR2

    Dames Poule B: Kollum VR2, Friese Boys VR1, De Lauwers VR2, WTOC VR1

    JO17 Poule A: Kollum JO17-2, Friese Boys JO17,1, WTOC JO17-1, Oostergo JO17-1, Kollum JO17-1

    JO17 Poule B: Kollum JO17-4, Oostergo JO17-2, Kollum JO17-3, Friese Boys JO17-2

    MO17/15: WTOC MO15-2, Friese Boys MO17-2, Friese Boys MO17-1, WTOC MO15-1

    JO15: Kollum JO15-1, Kollum JO15-2, Friese Boys JO15-1, Kollum JO15-4, WTOC JO15-1, Friese Boys JO15-2, Kollum JO15-3

    JO14: Oostergo JO14-2, Friese Boys JO14-1, Oostergo JO14-1, WTOC JO14-2, WTOC JO14-1, Friese Boys JO14-2

    JO13: De Lauwers JO13-2, Friese Boys JO13-1, Kollum JO13-1, Kollum JO13-2, De Lauwers JO13-1, Friese Boys JO13-2

    JO12: WTOC JO12-1, Kollum JO12-2, Friese Boys JO12-1, Kollum JO12-1, WTOC JO12-2

    JO11 Poule A: Oostergo JO11-1, De Lauwers JO11-1, Kollum JO11-1, Friese Boys JO11-1, WTOC JO11-1

    JO11 Poule B: Kollum JO11-2, Friese Boys JO11-2, WTOC JO11-2, Kollum JO11-3

    JO10 Poule A: De Lauwers JO10-1, Friese Boys JO10-1, WTOC JO10-1, Kollum JO10-1

    JO10 Poule B: Kollum JO10-2, Friese Boys JO10-2, Oostergo JO10-1, Kollum JO10-3

    JO9: Kollum JO9-1, Friese Boys JO9-1, Kollum MO9-1, Oostergo JO9-1, WTOC JO9-1, Kollum JO9-2

    JO8: Kollum JO8-1, De Lauwers JO8-1, Friese Boys JO8-1, Kollum MO8-1

    JO7: WTOC JO7-1, Friese Boys JO7-1, Kollum JO7-1, De Lauwers JO7-1

  • PROGRAMMA ZATERDAG 17-12-2022  IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS De Lauwers

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerstgenoemd team en prijsuitreiking

    Poule: JO13            Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO13

    08:00

    De Lauwers JO13-2

    -

    Friese Boys JO13-1

     

    -

     

    JO13

    08:15

    Kollum JO13-1

    -

    Kollum JO13-2

     

    -

     

    JO13

    08:30

    De Lauwers JO13-1

    -

    Friese Boys JO13-2

     

    -

     

    JO13

    08:45

    Friese Boys JO13-1

    -

    Kollum JO13-1

     

    -

     

    JO13

    09:00

    Friese Boys JO13-2

    -

    De Lauwers JO13-2

     

    -

     

    JO13

    09:15

    Kollum JO13-2

    -

    De Lauwers JO13-1

     

    -

     

    JO13

    09:30

    Kollum JO13-1

    -

    De Lauwers JO13-2

     

    -

     

    JO13

    09:45

    De Lauwers JO13-1

    -

    Friese Boys JO13-1

     

    -

     

    JO13

    10:00

    Friese Boys JO13-2

    -

    Kollum JO13-2

     

    -

     

    JO13

    10:15

    Kollum JO13-1

    -

    De Lauwers JO13-1

     

    -

     

    JO13

    10:30

    Friese Boys JO13-1

    -

    Friese Boys JO13-2

     

       

    JO13

    10:45

    De Lauwers JO13-2

    -

    Kollum JO13-2

     

       

    JO13

    11:00

    Friese Boys JO13-2

    -

    Kollum JO13-1

     

       

    JO13

    11:15

    De Lauwers JO13-1

    -

    De Lauwers JO13-2

     

       

    JO13

    11:30

    Friese Boys JO13-1

    -

    Kollum JO13-2

     

       

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 17-12-2022  IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Friese Boys

     

    Denk om: sponsordoek.

    Poule: JO8 en JO7  Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO8

    08:30

    Kollum JO8-1

    -

    De Lauwers JO8-1

     

    -

     

    JO8

    08:45

    Friese Boys JO8-1

    -

    Kollum MO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:00

    De Lauwers JO8-1

    -

    Friese Boys JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:15

    Kollum MO8-1

    -

    Kollum JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:30

    Friese Boys JO8-1

    -

    Kollum JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:45

    De Lauwers JO8-1

    -

    Kollum MO8-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO7

    10:00

    WTOC JO7-1

    -

    Friese Boys JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:15

    Kollum JO7-1

    -

    De Lauwers JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:30

    Friese Boys JO7-1

    -

    Kollum JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:45

    De Lauwers JO7-1

    -

    WTOC JO7-1

     

    -

     

    JO7

    11:00

    Kollum JO7-1

    -

    WTOC JO7-1

     

    -

     

    JO7

    11:30

    Friese Boys JO7-1

    -

    De Lauwers JO7-1

     

    -

     


    PROGRAMMA ZATERDAG 14-1-2023  IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Kollum.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule Dames          Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    A

    15:00

    De Lauwers VR1

    -

    WTOC VR2

     

    -

     

    A

    15:15

    Kollum VR1

    -

    Friese Boys VR2

     

    -

     

    B

    15:30

    Kollum VR2

    -

    Friese Boys VR1

     

    -

     

    B

    15:45

    De Lauwers VR2

    -

    WTOC VR1

     

    -

     

    A

    16:00

    WTOC VR2

    -

    Kollum VR1

     

    -

     

    A

    16:15

    Friese Boys VR2

    -

    De Lauwers VR1

     

    -

     

    B

    16:30

    Friese Boys VR1

    -

    De Lauwers VR2

     

    -

     

    B

    16:45

    WTOC VR1

    -

    Kollum VR2

     

    -

     

    A

    17:00

    Kollum VR1

    -

    De Lauwers VR1

     

    -

     

    A

    17:15

    WTOC VR2

    -

    Friese Boys VR2

     

    -

     

    B

    17:30

    De Lauwers VR2

    -

    Kollum VR2

     

    -

     

    B

    17:45

    Friese Boys VR1

    -

    WTOC VR1

     

    -

     
     

     

     

    -

     

     

       

    HF 1

    18:05

    A1

    -

    B2

     

    -

     

    HF 2

    18:20

    B1

    -

    A2

     

    -

     
     

     

     

    -

     

     

       

    Finale

    18:40

    HF 1

    -

    HF 2

     

    -

     



    PROGRAMMA ZATERDAG 14-1-2023  IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS FVVK.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule Heren           Speeltijd 12 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    A

    19:00

    Oostergo 1

    -

    De Lauwers 1

     

    -

     

    A

    19:12

    WTOC 2

    -

    Kollum 1

     

    -

     

    A

    19:24

    Friese Boys 2

    -

    Oostergo 1

     

    -

     

    B

    19:36

    Kollum 2

    -

    Friese Boys 1

     

    -

     

    B

    19:48

    De Lauwers 2

    -

    WTOC 1

     

    -

     

    A

    20:00

    De Lauwers 1

    -

    WTOC 2

     

    -

     

    A

    20:12

    Kollum 1

    -

    Friese Boys 2

     

    -

     

    A

    20:24

    Oostergo 1

    -

    WTOC 2

     

    -

     

    B

    20:36

    Friese Boys 1

    -

    De Lauwers 2

     

    -

     

    B

    20:48

    WTOC 1

    -

    Kollum 2

     

    -

     

    A

    21:00

    De Lauwers 1

    -

    Kollum 1

     

    -

     

    A

    21:12

    WTOC 2

    -

    Friese Boys 2

     

    -

     

    B

    21:24

    De Lauwers 2

    -

    Kollum 2

     

    -

     

    B

    21:36

    Friese Boys 1

    -

    WTOC 1

     

    -

     

    A

    21:48

    Kollum 1

    -

    Oostergo 1

     

    -

     

    A

    22:00

    Friese Boys 2

    -

    De Lauwers 1

     

    -

     
     

     

     

    -

     

     

       

    HF 1

    22:15

    A1

    -

    B2

     

    -

     

    HF 2

    22:27

    B1

    -

    A2

     

    -

     
     

     

     

    -

     

     

       

    Finale

    22:43

    HF 1

    -

    HF 2

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 14-1-2023  IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS WTOC.

     

    Denk om: sponsordoek

    Poule: JO9              Speeltijd 12 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO9

    08:30

    Kollum JO9-1

    -

    Friese Boys JO9-1

     

    -

     

    JO9

    08:42

    Kollum MO9-1

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

    JO9

    08:54

    WTOC JO9-1

    -

    Kollum JO9-2

     

    -

     

    JO9

    09:06

    Friese Boys JO9-1

    -

    Kollum MO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:18

    Kollum JO9-2

    -

    Kollum JO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:30

    Oostergo JO9-1

    -

    WTOC JO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:42

    Kollum MO9-1

    -

    Kollum JO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:54

    WTOC JO9-1

    -

    Friese Boys JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:06

    Kollum JO9-2

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:18

    Kollum MO9-1

    -

    WTOC JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:30

    Friese Boys JO9-1

    -

    Kollum JO9-2

     

    -

     

    JO9

    10:42

    Kollum JO9-1

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:54

    Kollum JO9-2

    -

    Kollum MO9-1

     

    -

     

    JO9

    11:06

    WTOC JO9-1

    -

    Kollum JO9-1

     

    -

     

    JO9

    11:18

    Friese Boys JO9-1

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 21-1-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Friese Boys.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule JO12 en MO15/17        Speeltijd 12 minuten (JO12) en 15 minuten (MO17/15)

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO12

    08:00

    WTOC JO12-1

    -

    Kollum JO12-2

     

    -

     

    JO12

    08:12

    Friese Boys JO12-1

    -

    Kollum JO12-1

     

    -

     

    JO12

    08:24

    WTOC JO12-2

    -

    WTOC JO12-1

     

    -

     

    JO12

    08:36

    Kollum JO12-2

    -

    Friese Boys JO12-1

     

    -

     

    JO12

    08:48

    Kollum JO12-1

    -

    WTOC JO12-2

     

    -

     

    JO12

    09:00

    WTOC JO12-1

    -

    Friese Boys JO12-1

     

    -

     

    JO12

    09:12

    Kollum JO12-2

    -

    Kollum JO12-1

     

    -

     

    JO12

    09:24

    Friese Boys JO12-1

    -

    WTOC JO12-2

     

    -

     

    JO12

    09:36

    Kollum JO12-1

    -

    WTOC JO12-1

     

    -

     

    JO12

    09:48

    WTOC JO12-2

    -

    Kollum JO12-2

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    MO175

    10:00

    WTOC MO15-2

    -

    Friese Boys MO17-2

     

    -

     

    MO175

    10:15

    Friese Boys MO17-1

    -

    WTOC MO15-1

     

    -

     

    MO175

    10:30

    Friese Boys MO17-2

    -

    Friese Boys MO17-1

     

    -

     

    MO175

    10:45

    WTOC MO15-1

    -

    WTOC MO15-2

     

    -

     

    MO175

    11:00

    Friese Boys MO17-1

    -

    WTOC MO15-2

     

    -

     

    MO175

    11:15

    Friese Boys MO17-2

    -

    WTOC MO15-1

     

    -

     



    PROGRAMMA ZATERDAG 21-1-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS De Lauwers.

     

    Denk om: sponsordoek.

    Poule: JO8&7         Speeltijd 15 minuten             

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO8

    08:30

    Kollum JO8-1

    -

    De Lauwers JO8-1

     

    -

     

    JO8

    08:45

    Friese Boys JO8-1

    -

    Kollum MO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:00

    De Lauwers JO8-1

    -

    Friese Boys JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:15

    Kollum MO8-1

    -

    Kollum JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:30

    Friese Boys JO8-1

    -

    Kollum JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:45

    De Lauwers JO8-1

    -

    Kollum MO8-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO7

    10:00

    WTOC JO7-1

    -

    Friese Boys JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:15

    Kollum JO7-1

    -

    De Lauwers JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:30

    Friese Boys JO7-1

    -

    Kollum JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:45

    De Lauwers JO7-1

    -

    WTOC JO7-1

     

    -

     

    JO7

    11:00

    Kollum JO7-1

    -

    WTOC JO7-1

     

    -

     

    JO7

    11:30

    Friese Boys JO7-1

    -

    De Lauwers JO7-1

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 28-1-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Oostergo.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule JO17             Speeltijd 12 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO17

    15:00

    Kollum JO17-2

    -

    Friese Boys JO17-1

     

    -

     

    JO17

    15:12

    WTOC JO17-1

    -

    Oostergo JO17-1

     

    -

     

    JO17

    15:24

    Kollum JO17-1

    -

    Kollum JO17-2

     

    -

     

    JO17

    15:36

    Friese Boys JO17-1

    -

    WTOC JO17-1

     

    -

     

    JO17

    15:48

    Oostergo JO17-1

    -

    Kollum JO17-1

     

    -

     

    JO17

    16:00

    Kollum JO17-2

    -

    WTOC JO17-1

     

    -

     

    JO17

    16:12

    Friese Boys JO17-1

    -

    Oostergo JO17-1

     

    -

     

    JO17

    16:24

    WTOC JO17-1

    -

    Kollum JO17-1

     

    -

     

    JO17

    16:36

    Oostergo JO17-1

    -

    Kollum JO17-2

     

    -

     

    JO17

    16:48

    Kollum JO17-1

    -

    Friese Boys JO17-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO17

    17:00

    Kollum JO17-4

    -

    Oostergo JO17-2

     

    -

     

    JO17

    17:15

    Kollum JO17-3

    -

    Friese Boys JO17-2

     

    -

     

    JO17

    17:30

    Oostergo JO17-2

    -

    Kollum JO17-3

     

    -

     

    JO17

    17:45

    Friese Boys JO17-2

    -

    Kollum JO17-4

     

    -

     

    JO17

    18:00

    Kollum JO17-3

    -

    Kollum JO17-4

     

    -

     

    JO17

    18:15

    Oostergo JO17-2

    -

    Friese Boys JO17-2

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 28-1-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Kollum.

     

    Denk om: sponsordoek

    Poule: JO10            Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO10

    08:30

    De Lauwers JO10-1

    -

    Friese Boys JO10-1

     

    -

     

    JO10

    08:45

    WTOC JO10-1

    -

    Kollum JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:00

    Friese Boys JO10-1

    -

    WTOC JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:15

    Kollum JO10-1

    -

    De Lauwers JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:30

    WTOC JO10-1

    -

    De Lauwers JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:45

    Friese Boys JO10-1

    -

    Kollum JO10-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO10

    10:00

    Kollum JO10-2

    -

    Friese Boys JO10-2

     

    -

     

    JO10

    10:15

    Oostergo JO10-1

    -

    Kollum JO10-3

     

    -

     

    JO10

    10:30

    Friese Boys JO10-2

    -

    Oostergo JO10-1

     

    -

     

    JO10

    10:45

    Kollum JO10-3

    -

    Kollum JO10-2

     

    -

     

    JO10

    11:00

    Oostergo JO10-1

    -

    Kollum JO10-2

     

    -

     

    JO10

    11:15

    Friese Boys JO10-2

    -

    Kollum JO10-3

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 4-2-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS WTOC.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule: JO15            Speeltijd 11 minuten

     

     

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO15

    15:00

    Kollum JO15-1

    -

    Kollum JO15-2

     

    -

     

    JO15

    15:11

    Friese Boys JO15-1

    -

    Kollum JO15-4

     

    -

     

    JO15

    15:22

    WTOC JO15-1

    -

    Friese Boys JO15-2

     

    -

     

    JO15

    15:33

    Kollum JO15-3

    -

    Kollum JO15-1

     

    -

     

    JO15

    15:44

    Kollum JO15-2

    -

    Friese Boys JO15-1

     

    -

     

    JO15

    15:55

    Kollum JO15-4

    -

    WTOC JO15-1

     

    -

     

    JO15

    16:06

    Friese Boys JO15-2

    -

    Kollum JO15-3

     

    -

     

    JO15

    16:17

    Kollum JO15-1

    -

    Friese Boys JO15-1

     

    -

     

    JO15

    16:28

    Kollum JO15-2

    -

    Kollum JO15-4

     

    -

     

    JO15

    16:39

    WTOC JO15-1

    -

    Kollum JO15-3

     

    -

     

    JO15

    16:50

    Friese Boys JO15-2

    -

    Kollum JO15-1

     

    -

     

    JO15

    17:01

    WTOC JO15-1

    -

    Kollum JO15-2

     

    -

     

    JO15

    17:12

    Friese Boys JO15-1

    -

    Friese Boys JO15-2

     

    -

     

    JO15

    17:23

    Kollum JO15-3

    -

    Kollum JO15-4

     

    -

     

    JO15

    17:34

    WTOC JO15-1

    -

    Kollum JO15-1

     

    -

     

    JO15

    17:45

    Kollum JO15-2

    -

    Friese Boys JO15-2

     

    -

     

    JO15

    17:56

    Friese Boys JO15-1

    -

    Kollum JO15-3

     

    -

     

    JO15

    18:07

    Kollum JO15-4

    -

    Kollum JO15-1

     

    -

     

    JO15

    18:18

    WTOC JO15-1

    -

    Friese Boys JO15-1

     

    -

     

    JO15

    18:29

    Friese Boys JO15-2

    -

    Kollum JO15-4

     

    -

     

    JO15

    18:40

    Kollum JO15-3

    -

    Kollum JO15-2

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 4-2-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Oostergo.

     

    Denk om: sponsordoek en prijsuitreiking  

    Poule: JO9              Speeltijd 12 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO9

    08:30

    Kollum JO9-1

    -

    Friese Boys JO9-1

     

    -

     

    JO9

    08:42

    Kollum MO9-1

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

    JO9

    08:54

    WTOC JO9-1

    -

    Kollum JO9-2

     

    -

     

    JO9

    09:06

    Friese Boys JO9-1

    -

    Kollum MO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:18

    Kollum JO9-2

    -

    Kollum JO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:30

    Oostergo JO9-1

    -

    WTOC JO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:42

    Kollum MO9-1

    -

    Kollum JO9-1

     

    -

     

    JO9

    09:54

    WTOC JO9-1

    -

    Friese Boys JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:06

    Kollum JO9-2

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:18

    Kollum MO9-1

    -

    WTOC JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:30

    Friese Boys JO9-1

    -

    Kollum JO9-2

     

    -

     

    JO9

    10:42

    Kollum JO9-1

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

    JO9

    10:54

    Kollum JO9-2

    -

    Kollum MO9-1

     

    -

     

    JO9

    11:06

    WTOC JO9-1

    -

    Kollum JO9-1

     

    -

     

    JO9

    11:18

    Friese Boys JO9-1

    -

    Oostergo JO9-1

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 11-2-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Kollum.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule: JO11            Speeltijd 12 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO11

    08:00

    Oostergo JO11-1

    -

    De Lauwers JO11-1

     

    -

     

    JO11

    08:12

    Kollum JO11-1

    -

    Friese Boys JO11-1

     

    -

     

    JO11

    08:24

    WTOC JO11-1

    -

    Oostergo JO11-1

     

    -

     

    JO11

    08:36

    De Lauwers JO11-1

    -

    Kollum JO11-1

     

    -

     

    JO11

    08:48

    Friese Boys JO11-1

    -

    WTOC JO11-1

     

    -

     

    JO11

    09:00

    Oostergo JO11-1

    -

    Kollum JO11-1

     

    -

     

    JO11

    09:12

    De Lauwers JO11-1

    -

    Friese Boys JO11-1

     

    -

     

    JO11

    09:24

    Kollum JO11-1

    -

    WTOC JO11-1

     

    -

     

    JO11

    09:36

    Friese Boys JO11-1

    -

    Oostergo JO11-1

     

    -

     

    JO11

    09:48

    WTOC JO11-1

    -

    De Lauwers JO11-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO11

    10:00

    Kollum JO11-2

    -

    Friese Boys JO11-2

     

    -

     

    JO11

    10:15

    WTOC JO11-2

    -

    Kollum JO11-3

     

    -

     

    JO11

    10:30

    Friese Boys JO11-2

    -

    WTOC JO11-2

     

    -

     

    JO11

    10:45

    Kollum JO11-3

    -

    Kollum JO11-2

     

    -

     

    JO11

    11:00

    WTOC JO11-2

    -

    Kollum JO11-2

     

    -

     

    JO11

    11:15

    Friese Boys JO11-2

    -

    Kollum JO11-3

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 11-2-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS De Lauwers.

     

    Denk om: sponsordoek en prijsuitreiking 

    Poule: JO8 en JO7                  Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO8

    08:30

    Kollum JO8-1

    -

    De Lauwers JO8-1

     

    -

     

    JO8

    08:45

    Friese Boys JO8-1

    -

    Kollum MO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:00

    De Lauwers JO8-1

    -

    Friese Boys JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:15

    Kollum MO8-1

    -

    Kollum JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:30

    Friese Boys JO8-1

    -

    Kollum JO8-1

     

    -

     

    JO8

    09:45

    De Lauwers JO8-1

    -

    Kollum MO8-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO7

    10:00

    WTOC JO7-1

    -

    Friese Boys JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:15

    Kollum JO7-1

    -

    De Lauwers JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:30

    Friese Boys JO7-1

    -

    Kollum JO7-1

     

    -

     

    JO7

    10:45

    De Lauwers JO7-1

    -

    WTOC JO7-1

     

    -

     

    JO7

    11:00

    Kollum JO7-1

    -

    WTOC JO7-1

     

    -

     

    JO7

    11:30

    Friese Boys JO7-1

    -

    De Lauwers JO7-1

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 18-2-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS WTOC.

     

    Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

    Poule: JO14            Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO14

    08:00

    Oostergo JO14-2

    -

    Friese Boys JO14-1

     

    -

     

    JO14

    08:15

    Oostergo JO14-1

    -

    WTOC JO14-2

     

    -

     

    JO14

    08:30

    WTOC JO14-1

    -

    Friese Boys JO14-2

     

    -

     

    JO14

    08:45

    Friese Boys JO14-1

    -

    Oostergo JO14-1

     

    -

     

    JO14

    09:00

    Friese Boys JO14-2

    -

    Oostergo JO14-2

     

    -

     

    JO14

    09:15

    WTOC JO14-2

    -

    WTOC JO14-1

     

    -

     

    JO14

    09:30

    Oostergo JO14-1

    -

    Oostergo JO14-2

     

    -

     

    JO14

    09:45

    WTOC JO14-1

    -

    Friese Boys JO14-1

     

    -

     

    JO14

    10:00

    Friese Boys JO14-2

    -

    WTOC JO14-2

     

    -

     

    JO14

    10:15

    Oostergo JO14-1

    -

    WTOC JO14-1

     

    -

     

    JO14

    10:30

    Friese Boys JO14-1

    -

    Friese Boys JO14-2

     

    -

     

    JO14

    10:45

    Oostergo JO14-2

    -

    WTOC JO14-2

     

    -

     

    JO14

    11:00

    Friese Boys JO14-2

    -

    Oostergo JO14-1

     

    -

     

    JO14

    11:15

    WTOC JO14-1

    -

    Oostergo JO14-2

     

    -

     

    JO14

    11:30

    Friese Boys JO14-1

    -

    WTOC JO14-2

     

    -

     

     

    PROGRAMMA ZATERDAG 18-2-2023 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

    ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS Friese Boys.

     

    Denk om: sponsordoek en prijsuitreiking 

    Poule: JO10            Speeltijd 15 minuten

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO10

    08:30

    De Lauwers JO10-1

    -

    Friese Boys JO10-1

     

    -

     

    JO10

    08:45

    WTOC JO10-1

    -

    Kollum JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:00

    Friese Boys JO10-1

    -

    WTOC JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:15

    Kollum JO10-1

    -

    De Lauwers JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:30

    WTOC JO10-1

    -

    De Lauwers JO10-1

     

    -

     

    JO10

    09:45

    Friese Boys JO10-1

    -

    Kollum JO10-1

     

    -

     

     

    Poule

    Tijd

    Wedstrijden

    Uitslag

    JO10

    10:00

    Kollum JO10-2

    -

    Friese Boys JO10-2

     

    -

     

    JO10

    10:15

    Oostergo JO10-1

    -

    Kollum JO10-3

     

    -

     

    JO10

    10:30

    Friese Boys JO10-2

    -

    Oostergo JO10-1

     

    -

     

    JO10

    10:45

    Kollum JO10-3

    -

    Kollum JO10-2

     

    -

     

    JO10

    11:00

    Oostergo JO10-1

    -

    Kollum JO10-2

     

    -

     

    JO10

    11:15

    Friese Boys JO10-2

    -

    Kollum JO10-3

     

    -