• Kollum JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Koning, LuutsenTeamspeler
    Koster, PatrickTeamspeler
    Tsegaye, JonathanTeamspeler
    Vries, Jelger deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijlsma, Henco JanTechnische stafTrainer
    Boersma, Jelmer JensOverige stafTeammanager
    Koster, WilkeOverige stafTeammanager
    Plantinga, RubenTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 11:35Friese Boys JO19-1 - Kollum JO19-2Sportpark Saedkampe
    6 apr. 12:30Kollum JO19-2 - Dokkum JO19-1Sportpark Baensein
    13 apr. 11:00Zwaagwesteinde JO19-1 - Kollum JO19-2Sportpark de Wieken
  • Poulestanden Kollum JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Anjum JO19-11090160184227
    2SJO Feanstars JO19-21180337122524
    3Zwaagwesteinde JO19-11071241113022
    4ST Drogeham/ASC'75 JO19-11171331201122
    5GAVC JO19-21161436211519
    6Be Quick D JO19-21161435201519
    7Blauw Wit '34 JO19-4116143227519
    8Leovardia JO19-2114163332113
    9ST Holwerd/Blija JO19-1104061526-1112
    10SJO Broekster Walden JO19-292071955-366
    11Kollum JO19-2101091354-413
    12SJO DFC JO19-2110011662-560

    Poulestanden Kollum JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Anjum JO19-13300276219
    2ST Drogeham/ASC'75 JO19-1320111566
    3ST Holwerd/Blija JO19-13102825-173
    4Kollum JO19-23003414-100

    Poulestanden Kollum JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenpost JO19-255001951415
    2Zwaagwesteinde JO19-132018716
    3Dokkum JO19-152031617-16
    4Friese Boys JO19-131119904
    5Be Quick D JO19-241121112-14
    6Kollum JO19-24004619-130
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mrt.Kollum 2 - Rijperkerk 2
    23 mrt.Kollum JO19-2 - Buitenpost JO19-22 - 5