• Kollum JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Babois, GerritTeamspeler
    Dijk, Martijn vanTeamspeler
    Elzinga, Niek JanTeamspeler
    Meindertsma, LarsTeamspeler
    Ploeg, TigoTeamspeler
    Vries, Johan deTeamspeler
    Wiersma, JortTeamspeler
    Wijma, MarcTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gietema, DouweTechnische stafTrainer
    Gietema, SanderTechnische stafTrainer
    Postmus, JohanOverige stafTeammanager
    Venema, ArieOverige stafTeammanager
    Venema, ArieTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:30Kollum JO19-1 - DVC Appingedam JO19-1Sportpark Baensein
    9 mrt. 10:30Kollum JO19-1 - LEO (Loon) JO19-1Sportpark Baensein
    16 mrt. 12:15Helpman JO19-1 - Kollum JO19-1Sportpark Stadion Esserberg
  • Poulestanden Kollum JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.F. Deinum JO19-132018536
    2SJO DFC JO19-1320178-16
    3Kollum JO19-1310278-13
    4S.C. Stiens JO19-1310245-13

    Poulestanden Kollum JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO19-11191146172928
    2S.V. Haulerwijk JO19-11171339221722
    3SJO Feanstars JO19-1116322617921
    4Kollum JO19-1116323325821
    5Roden JO19-1115243324917
    6Gomos JO19-1115243132-117
    7ONT JO19-1114252532-714
    8Gorredijk JO19-1114162731-413
    9ONR JO19-1114162428-413
    10Grijpskerk JO19-1114162333-1013
    11RWF JO19-1112182148-277
    12TLC JO19-21110101029-193

    Poulestanden Kollum JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Annen JO19-111009093
    2FC Zuidlaren JO19-111006153
    3Kollum JO19-111005233
    4LEO (Loon) JO19-111003033
    5Helpman JO19-111002023
    6HFC '15 JO19-121015503
    7SJO Feanstars JO19-1210156-13
    8DVC Appingedam JO19-1100102-20
    9vv Winsum JO19-2100125-30
    10LTC JO19-1100103-30
    11Achilles 1894 JO19-2100115-40
    12S.V. Haulerwijk JO19-1100109-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.vv Winsum JO19-2 - Kollum JO19-12 - 5