• Kollum JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Babois, GerritTeamspeler
    Holwerda, PatrickTeamspeler
    Koster, MarkTeamspeler
    Meindertsma, LarsTeamspeler
    Vries, Jelger deTeamspeler
    Wijma, StefanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gietema, SanderTechnische stafTrainer
    Haan, Wilko deTechnische stafTrainer
    Postmus, JohanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 11:00Harkema Opeinde JO19-1 - Kollum JO19-1Sportpark De Bosk
    8 feb. 10:30Kollum JO19-1 - Buitenpost JO19-2Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grijpskerk JO19-1330015789
    2Kollum JO19-1320111566
    3Fc. Grootegast JO19-1310247-33
    4Buitenpost JO19-23003213-110

    Poulestanden Kollum JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gorredijk JO19-11071230191122
    2ONT JO19-11063139261321
    3Kollum JO19-1960332211118
    4S.V. Haulerwijk JO19-1105232216617
    5Zwaagwesteinde JO19-195042021-115
    6Harkemase Boys JO19-194232216614
    7Harkema Opeinde JO19-194142121013
    8Grijpskerk JO19-1104152736-913
    9RWF JO19-110307222119
    10VC Trynwalden JO19-192251618-28
    11Oerterp JO19-190091753-360

    Poulestanden Kollum JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenpost JO19-200000000
    2Gorredijk JO19-100000000
    3Grijpskerk JO19-100000000
    4Harkema Opeinde JO19-100000000
    5Harkemase Boys JO19-100000000
    6Kollum JO19-100000000
    7SC Kootstertille JO19-100000000
    8ONT JO19-100000000
    9RWF JO19-100000000
    10VC Trynwalden JO19-100000000
    11Zwaagwesteinde JO19-100000000
  • Uitslagen

    Geen informatie