• Kollum JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Kollum JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brandsma, JurjanTeamspeler
    Holwerda, RichardTeamspeler
    Koster, MarkTeamspeler
    Koster, SilTeamspeler
    Namminga, JelmerTeamspeler
    Piersma, LuukTeamspeler
    Postmus, GeertTeamspeler
    Postmus, MartenTeamspeler
    Singarajah, MishanTeamspeler
    Veenstra, WiegerTeamspeler
    Vries, Benny deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Arne Jan deTechnische stafTrainer
    Merkus, RubenTechnische stafTrainer
    Postmus, JohanOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 10:30Kollum JO19-1 - Harkemase Boys JO19-1Sportpark Baensein
    28 mei. 10:00VV Opende JO19-1 - Kollum JO19-1Sportpark Olde Wierden
  • Poulestanden Kollum JO19-1 (0227 Onder 19 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO19-175023162515
    2ONB JO19-175022571815
    3Blauw Wit '34 JO19-274122016413
    4Jubbega JO19-164021861212
    5VV Opende JO19-164021120-912
    6Kollum JO19-174031817112
    7Harkemase Boys JO19-16321146811
    8Drachten JO19-171151118-74
    9St.Annaparochie JO19-18116731-244
    10Friese Boys JO19-17016937-281

    Poulestanden Kollum JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO19-1981036132325
    2ONB JO19-175202281417
    3Harkemase Boys JO19-1751129121716
    4VV Opende JO19-1851227161116
    5Drachten JO19-1640224121212
    6Friese Boys JO19-194052635-912
    7Drogeham JO19-184041314-111
    8Jubbega JO19-17304242229
    9SJO VIDOSA JO19-182151430-166
    10Roden JO19-282061229-176
    11Drachtster Boys JO19-2101091536-213
    12De Sweach JO19-150051025-150
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Drachten JO19-1 - Kollum JO19-13 - 5