• Kollum JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Kollum JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijlsma, SierdTeamspeler
    Bosma, MarnickTeamspeler
    Brandsma, JurjanTeamspeler
    IJtsma, TjalleTeamspeler
    Keesman, ErwinTeamspeler
    Kootstra, HansTeamspeler
    Loonstra, Hylke-PaulTeamspeler
    Namminga, JelmerTeamspeler
    Tesfamariam, NobelTeamspeler
    Veenstra, WiegerTeamspeler
    Wijnen, StefanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Arne Jan deTechnische stafTrainer
    Merkus, RubenTechnische stafTrainer
  • Wedstrijdverslagen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:30ONT JO19-1 - Kollum JO19-1Sportpark Douwekamp
    11 feb. 10:30Kollum JO19-1 - Friese Boys JO19-1Sportpark Baensein
    18 feb. 10:30Kollum JO19-1 - ST sc Twijzel/Kootstertlle JO19-1Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO19-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GAVC JO19-154012291312
    2St.Annaparochie JO19-153111911810
    3fc Harlingen JO19-153029459
    4ST Rottevalle/Houtigehage JO19-15203910-16
    5Geel Wit JO19-15203920-116
    6Kollum JO19-15014721-141

    Poulestanden Kollum JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONT JO19-1751125101516
    2Kollum JO19-174121816213
    3VV Opende JO19-15320125711
    4Friese Boys JO19-1631225131210
    5ST sc Twijzel/Kootstertlle JO19-16303272619
    6Harkemase Boys JO19-26213191637
    7VCR JO19-1d5104916-73
    8Anjum JO19-16006942-330

    Poulestanden Kollum JO19-1 ( 2e klasse (3e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Friese Boys JO19-100000000
    2Grijpskerk JO19-100000000
    3Harkemase Boys JO19-200000000
    4Kollum JO19-100000000
    5Oerterp JO19-100000000
    6ONT JO19-100000000
    7VV Opende JO19-100000000
    8ST sc Twijzel/Kootstertlle JO19-100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Kollum JO15-1 - WTOC JO15-10 - 0
    21 jan.Kollum JO17-1 - Blauw Wit '34 JO17-20 - 0
    21 jan.Kollum 5 - Friese Boys 30 - 0
    28 jan.Kollum JO15-1 - Be Quick D JO15-10 - 0
    28 jan.Kollum JO19-1 - Wyckels Hallum JO19-10 - 0