• Kollum JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Douwes, KarsTeamspeler
    Holwerda, RichardTeamspeler
    Jelsma, SteinTeamspeler
    Koster, SilTeamspeler
    Namminga, JelmerTeamspeler
    Postmus, GeertTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Tijtsma, Anne JanTechnische staf
    Tijtsma, Anne JanTechnische stafTrainer
    Vries, Piet deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 12:00Kollum JO17-1 - Ropta Boys JO17-1Sportpark Baensein
    23 okt. 19:00Kollum JO17-1 - VVT JO17-1Sportpark Baensein
    2 nov. 12:00Kollum JO17-1 - Marum JO17-1Sportpark Baensein
    9 nov. 10:30Harkemase Boys JO17-1 - Kollum JO17-1Sportpark De Bosk
  • Poulestanden Kollum JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO17-13300246189
    2VC Trynwalden JO17-1311117894
    3Friese Boys JO17-1311113764
    4Buitenpost JO17-23003134-330

    Poulestanden Kollum JO17-1 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VC Trynwalden JO17-144002341912
    2ONB JO17-13300234199
    3Harkemase Boys JO17-13300143119
    4Marum JO17-121104224
    5Kollum JO17-1210110463
    6ONT JO17-131027703
    7Gorredijk JO17-14022415-112
    8VEV'67 JO17-24013918-91
    9VVT JO17-12002113-120
    10Jubbega JO17-13003429-250

    Poulestanden Kollum JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Actief JO17-100000000
    2Balk JO17-100000000
    3Blauw Wit '34 JO17-200000000
    4BNC JO17-100000000
    5SC Bolsward JO17-300000000
    6SC Bolsward JO17-200000000
    7Drenthina JO17-100000000
    8Dwingeloo JO17-100000000
    9DZOH JO17-300000000
    10Elim JO17-100000000
    11SC Emmeloord JO17-100000000
    12Flevo Boys JO17-300000000
    13LAC Frisia 1883 JO17-200000000
    14Gorecht JO17-200000000
    15Gorredijk JO17-100000000
    16Grijpskerk JO17-100000000
    17Harkemase Boys JO17-100000000
    18Heiligerlee JO17-100000000
    19HS'88 JO17-200000000
    20FC Klazienaveen JO17-100000000
    21Kollum JO17-100000000
    22Leeuwarder Zwaluwen JO17-200000000
    23LEO (Loon) JO17-200000000
    24FC Lewenborg JO17-100000000
    25LTC JO17-100000000
    26OKVC JO17-100000000
    27ONB JO17-100000000
    28Raptim JO17-100000000
    29Read Swart JO17-100000000
    30ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-100000000
    31Ropta Boys JO17-100000000
    32Rouveen SC JO17-1G00000000
    33RWF JO17-100000000
    34ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-100000000
    35SJO Coendersborg JO17-100000000
    36SJO DFC JO17-100000000
    37SJS JO17-100000000
    38ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-100000000
    39SVN'69 JO17-100000000
    40FC Ter Apel '96 JO17-100000000
    41VAKO JO17-100000000
    42VEV'67 JO17-200000000
  • Uitslagen

    Geen informatie