• Kollum JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Douwes, KarsTeamspeler
    Holwerda, RichardTeamspeler
    Jelsma, SteinTeamspeler
    Koster, SilTeamspeler
    Namminga, JelmerTeamspeler
    Postmus, GeertTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Tijtsma, Anne JanTechnische staf
    Tijtsma, Anne JanTechnische stafTrainer
    Vries, Piet deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 12:00Kollum JO17-1 - VEV'67 JO17-2Sportpark Baensein
    7 mrt. 08:45Marum JO17-1 - Kollum JO17-1Sportpark De Holten
    14 mrt. 12:00Kollum JO17-1 - SJO Feanstars JO17-2Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO17-13300246189
    2VC Trynwalden JO17-1311117894
    3Friese Boys JO17-1311113764
    4Buitenpost JO17-23003134-330

    Poulestanden Kollum JO17-1 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys JO17-198104363725
    2ONB JO17-1980145123324
    3VC Trynwalden JO17-1970239152421
    4Kollum JO17-194142720713
    5VVT JO17-194052337-1412
    6Marum JO17-193241519-411
    7VEV'67 JO17-292342228-69
    8Gorredijk JO17-191351431-176
    9ONT JO17-192072443-196
    10Jubbega JO17-191081354-413

    Poulestanden Kollum JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-111008083
    2Blauw Wit '34 JO17-211006153
    3BNC JO17-111005143
    4Kollum JO17-111005143
    5Drenthina JO17-111003033
    6FC Lewenborg JO17-111003033
    7SVN'69 JO17-111006423
    8OKVC JO17-111004223
    9Actief JO17-111003123
    10SC Bolsward JO17-211003123
    11Balk JO17-111002023
    12Harkemase Boys JO17-111002023
    13Elim JO17-111003213
    14LTC JO17-111003213
    15ONB JO17-111003213
    16ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-111003213
    17SJS JO17-111002113
    18Flevo Boys JO17-311003303
    19Read Swart JO17-111002203
    20FC Ter Apel '96 JO17-111002203
    21LAC Frisia 1883 JO17-211001103
    22SC Emmeloord JO17-110013300
    23FC Klazienaveen JO17-110012200
    24ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-110012200
    25SJO DFC JO17-110011100
    26Raptim JO17-1100123-10
    27Rouveen SC JO17-1G100123-10
    28RWF JO17-1100123-10
    29VAKO JO17-1100123-10
    30HS'88 JO17-2100112-10
    31Dwingeloo JO17-1100146-20
    32Grijpskerk JO17-1100124-20
    33Gorredijk JO17-1100113-20
    34SJO Coendersborg JO17-1100113-20
    35SC Bolsward JO17-3100102-20
    36VEV'67 JO17-2100102-20
    37DZOH JO17-3100103-30
    38Gorecht JO17-2100103-30
    39Heiligerlee JO17-1100115-40
    40Ropta Boys JO17-1100115-40
    41Leeuwarder Zwaluwen JO17-2100116-50
    42LEO (Loon) JO17-2100108-80

    Poulestanden Kollum JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 JO17-211006243
    2LTC JO17-111003123
    3ONB JO17-111004313
    4Kollum JO17-111003303
    5BNC JO17-111001103
    6Actief JO17-100000000
    7Balk JO17-100000000
    8SC Bolsward JO17-200000000
    9Drenthina JO17-100000000
    10Elim JO17-100000000
    11Flevo Boys JO17-300000000
    12Read Swart JO17-100000000
    13ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-100000000
    14ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-100000000
    15SVN'69 JO17-100000000
    16FC Ter Apel '96 JO17-100000000
    17OKVC JO17-110013300
    18FC Lewenborg JO17-110011100
    19Harkemase Boys JO17-1100134-10
    20SJS JO17-1100113-20
    21LAC Frisia 1883 JO17-2100126-40

    Poulestanden Kollum JO17-1 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONB JO17-13210144107
    2VVT JO17-111005143
    3Blauw Wit '34 JO17-220204402
    4Kollum JO17-110102201
    5Friese Boys JO17-110101101
    6VC Trynwalden JO17-110100001
    7VEV'67 JO17-210100001
    8SJO Feanstars JO17-2201138-51
    9Roden JO17-200000000
    10Hardegarijp JO17-1100115-40
    11Marum JO17-1100105-50

    Poulestanden Kollum JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO17-111005053
    2ONB JO17-111005053
    3Flevo Boys JO17-311006243
    4BNC JO17-111003033
    5ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-111003213
    6Blauw Wit '34 JO17-200000000
    7Drenthina JO17-100000000
    8Elim JO17-100000000
    9Kollum JO17-100000000
    10ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-100000000
    11FC Ter Apel '96 JO17-100000000
    12LTC JO17-1100123-10
    13Actief JO17-1100103-30
    14SVN'69 JO17-1100126-40
    15SC Bolsward JO17-2100105-50
    16Read Swart JO17-1100105-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 feb.Blauw Wit '34 JO17-2 - Kollum JO17-1
    22 feb.kollum jo11-1 - Ven V jo11-1