• Kollum JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijlsma, SierdTeamspeler
    Gietema, MickTeamspeler
    Spijkerman, Jan PieterTeamspeler
    Wit, Olke deTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ploeg, Johannes v/dOverige stafTeammanager
    Ploeg, Johannes v/dTechnische stafTrainer
  • Wedstrijdverslagen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 nov. 12:00Kollum JO17-1 - Zuidhorn JO17-2Sportpark Baensein
    13 nov. 11:00Oerterp JO17-1 - Kollum JO17-1Sportpark De Griene Greide
    20 nov. 12:00LTC JO17-1 - Kollum JO17-1Sportpark De Hoogte Assen
  • Poulestanden Kollum JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jubbega JO17-1422010558
    2TLC JO17-13210165117
    3ONR JO17-1311111744
    4FC Assen JO17-2311189-14
    5LTC JO17-121018623
    6S.V. Oosterwolde JO17-12101511-63
    7Kollum JO17-131027613
    8LEO (Loon) JO17-1310249-53
    9Oerterp JO17-13021610-42
    10Zuidhorn JO17-22011310-71

    Poulestanden Kollum JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO17-12200152136
    2Ropta Boys JO17-121019633
    3SC Veenwouden JO17-12002016-160

    Poulestanden Kollum JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO17-11100130133
    2TLC JO17-111007073
    3ST Gieten/Eext JO17-1JM11005053
    4Peize JO17-111005143
    5ASVB JO17-1JM11004043
    6Blauw Wit '34 JO17-311004043
    7SC Erica JO17-111004043
    8fc Harlingen JO17-111003033
    9Actief JO17-111004223
    10S.F. Deinum JO17-111003123
    11Heerenveense Boys JO17-211003123
    12SJO Broekster Walden JO17-111007613
    13Drenthina JO17-111001103
    14Nieuw Buinen JO17-111001103
    15LEO (Loon) JO17-111000003
    16Blauw Wit '34 JO17-200000000
    17DESZ JO17-100000000
    18SC Emmeloord JO17-100000000
    19GVAV-Rapiditas JO17-200000000
    20Harkstede JO17-100000000
    21MKV'29 JO17-100000000
    22SJO Ens/Kraggenburg JO17-100000000
    23Staphorst JO17-100000000
    24Twedo JO17-110011100
    25S.V. Oosterwolde JO17-110011100
    26LTC JO17-110010000
    27Kollum JO17-1100167-10
    28Helpman JO17-2100124-20
    29Akkrum JO17-1100113-20
    30St.Annaparochie JO17-1100113-20
    31SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1100103-30
    32ONR JO17-1100115-40
    33Hardegarijp JO17-1100104-40
    34Noordster JO17-1100104-40
    35SJO Dalen/DSC JO17-1JM100104-40
    36Hoogezand JO17-2100105-50
    37Be Quick D JO17-3100107-70
    38SJO RVLC JO17-11001013-130
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.Kollum JO17-1 - SJO Broekster Walden JO17-16 - 7