• Kollum JO15-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brandsma, JurjanTeamspeler
    Koster, SilTeamspeler
    Namminga, JelmerTeamspeler
    Oedzes, Bauke-PieterTeamspeler
    Ohanian, AntonTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Idema, RengerTechnische stafTrainer
    Idema, RengerOverige stafTeammanager
    Vries, Johannes deTechnische stafTrainer
    Vries, Johannes deOverige stafTeammanager
    Witteveen, AbeTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zijlstra, ArjanTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 10:15VC Trynwalden JO15-1 - Kollum JO15-1Sportpark Keatsjemuoilan
    16 mrt. 10:15Kollum JO15-1 - SWZ Boso Sneek JO15-1Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO15-1 (0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO15-1119113582728
    2SJO Feanstars JO15-11182140182226
    3Harkemase Boys JO15-11172225131223
    4Drachten JO15-11062231121920
    5Fc. Grootegast JO15-1116231813520
    6Drachtster Boys JO15-2115152324-116
    7Marum JO15-1115061822-415
    8V.V. Heerenveen JO15-2103341716112
    9Oerterp JO15-1114072229-712
    10Jubbega JO15-111218634-287
    11Heerenveense Boys JO15-211209828-206
    12Gorredijk JO15-1111010834-263

    Poulestanden Kollum JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO15-13300183159
    2Kollum JO15-13201187116
    3Zwaagwesteinde JO15-13102712-53
    4Hardegarijp JO15-13003223-210

    Poulestanden Kollum JO15-1 (0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO15-121104314
    2Roden JO15-111003123
    3SJO Feanstars JO15-111003123
    4Drachten JO15-111002023
    5VC Trynwalden JO15-111003213
    6SC Bolsward JO15-111002113
    7Leeuwarder Zwaluwen JO15-1201134-11
    8Harkemase Boys JO15-1100123-10
    9LAC Frisia 1883 JO15-2100112-10
    10Fc. Grootegast JO15-1100113-20
    11TLC JO15-1100113-20
    12SWZ Boso Sneek JO15-1100102-20
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.LAC Frisia 1883 JO15-2 - Kollum JO15-11 - 2
    16 feb.Kollum JO15-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO15-12 - 2