• Kollum JO13-2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosma, ArwinTeamspeler
    Bruining, OlavTeamspeler
    Hoekstra, ThiesTeamspeler
    Klaver, NielsTeamspeler
    Osman Issa Alshahebi, MohamedTeamspeler
    Zhou, Zheng ZeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beerstra, MarcoTechnische stafTrainer
    Bosma, DirkOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Kollum JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO13-23300243219
    2Veenwouden SC JO13-2G32018266
    3Harkemase Boys JO13-23102610-43
    4Zwaagwesteinde JO13-2G3003124-230

    Poulestanden Kollum JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Blija/Holwerd JO13-188005464824
    2VCR JO13-1G961243232019
    3FC Birdaard JO13-11061342222019
    4VIOD JO13-1G106133426819
    5Dokkum JO13-1G86026575818
    6Ternaard JO13-1951332171516
    7Anjum JO13-195042622415
    8Kollum JO13-2103072629-39
    9VC Trynwalden JO13-3102081162-516
    10Be Quick D JO13-391081159-483
    11Oostergo JO13-1101091687-713

    Poulestanden Kollum JO13-2 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oldemarkt JO13-11100120123
    2SC Franeker JO13-21100100103
    3SJO SWB JO13-1G11009273
    4Zevenhuizen JO13-111007073
    5Drachten JO13-211007253
    6SJO WNBC '09 JO13-1G11007253
    7Wykels Hallum JO13-111007253
    8FC Zuidlaren JO13-311006153
    9TFS JO13-111005053
    10VHK JO13-111005053
    11Balk JO13-211006243
    12FC Lewenborg JO13-211006243
    13Rijperkerk JO13-111006243
    14SJO Warga WWS JO13-111006243
    15VIOS (O) JO13-111005233
    16VVSV '09 JO13-111005233
    17Bargeres JO13-211004133
    18Pekelder Boys JO13-111003033
    19EBC JO13-1G11004223
    20Mamio JO13-111003123
    21Nagele JO13-111003123
    22SJO JVZ JO13-211003123
    23Wildervank JO13-311002023
    24Tynaarlo JO13-111006513
    25VV Sleen JO13-1G11003213
    26BSVV JO13-1G11002113
    27Kollum JO13-200000000
    28VEV'67 JO13-3100156-10
    29ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2100123-10
    30Annen JO13-2100112-10
    31DWP JO13-1G100124-20
    32Alcides JO13-2100113-20
    33SJO NWWC JO13-1100113-20
    34Urk JO13-6100113-20
    35SJO Oldambt JO13-2100102-20
    36Elim JO13-1100125-30
    37SJO STEO JO13-1100125-30
    38SVBO JO13-2100114-30
    39VVS JO13-1G100103-30
    40Drogeham JO13-1100126-40
    41Minnertsga JO13-1100126-40
    42Nicator JO13-1100126-40
    43Winsum JO13-2G100126-40
    44Anjum JO13-1100127-50
    45Havelte JO13-1100127-50
    46VC Trynwalden JO13-3100127-50
    47FC Assen JO13-5100116-50
    48Hardegarijp JO13-2100105-50
    49Heerenveense Boys JO13-3100105-50
    50Valthermond JO13-2100129-70
    51ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1100107-70
    52SC Bolsward JO13-41001010-100
    53SJO WTTC JO13-1G1001012-120

    Poulestanden Kollum JO13-2 (B3820 Onder 13 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Warga WWS JO13-111009183
    2Rijperkerk JO13-111008173
    3SJO WNBC '09 JO13-1G11005143
    4TFS JO13-111003033
    5Balk JO13-211002023
    6Bargeres JO13-211003213
    7Nagele JO13-111003213
    8SC Franeker JO13-211002113
    9Pekelder Boys JO13-111002113
    10FC Oldemarkt JO13-111003303
    11Mamio JO13-111002203
    12BSVV JO13-1G00000000
    13SJO SWB JO13-1G00000000
    14Tynaarlo JO13-100000000
    15VIOS (O) JO13-100000000
    16FC Zuidlaren JO13-300000000
    17SJO JVZ JO13-210013300
    18VVSV '09 JO13-110012200
    19VHK JO13-1100123-10
    20Wildervank JO13-3100123-10
    21FC Lewenborg JO13-2100112-10
    22Wykels Hallum JO13-1100112-10
    23EBC JO13-1G100102-20
    24Zevenhuizen JO13-1100103-30
    25VV Sleen JO13-1G100115-40
    26Kollum JO13-2100118-70
    27Drachten JO13-2100119-80
  • Uitslagen

    Geen informatie