• Kollum JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bij, Job van derTeamspeler
    Bruining, WilcoTeamspeler
    Poelman, DurkTeamspeler
    Spijkerman, Jan PieterTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ploeg, Johannes v/dTechnische stafTrainer
    Ploeg, Johannes v/dOverige stafTeammanager
    Spijkerman, Tjerk JanOverige stafTeammanager
    Vries, Marc deTechnische stafTrainer
    Vries, Marc deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 09:00Kollum JO13-1 - Roden JO13-1GSportpark Baensein
    6 apr. 12:45Be Quick 1887 JO13-2 - Kollum JO13-1Sportpark Stadion Esserberg
    13 apr. 09:00Kollum JO13-1 - Achilles 1894 JO13-2Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys JO13-1109016095127
    2Grijpskerk JO13-1109014573827
    3Friese Boys JO13-11062227141320
    4Kollum JO13-11061339172219
    5Bakkeveen JO13-11051427171016
    6Fc. Grootegast JO13-1105143122916
    7Hardegarijp JO13-1104152225-313
    8Oerterp JO13-1103071629-139
    9ONB JO13-1102171551-367
    10TLC JO13-1101181352-394
    11Zuidhorn JO13-210109759-523

    Poulestanden Kollum JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO13-1G3300162149
    2Kollum JO13-1320178-16
    3ONR JO13-13102912-33
    4Friese Boys JO13-13003414-100

    Poulestanden Kollum JO13-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lewenborg JO13-155002322115
    2ONR JO13-15320105511
    3HSC JO13-143101631310
    4Kollum JO13-14211514-97
    5Actief JO13-1320110376
    6Roden JO13-1G320179-26
    7Achilles 1894 JO13-24103516-113
    8Be Quick 1887 JO13-25104612-63
    9LTC JO13-15032816-83
    10Fc. Grootegast JO13-1402236-32
    11Bakkeveen JO13-1301214-31
    12Grijpskerk JO13-1300337-40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mrt.Kollum 2 - Rijperkerk 2
    16 mrt.LTC JO13-1 - Kollum JO13-12 - 2
    23 mrt.Kollum JO13-1 - Bakkeveen JO13-11 - 0