• Kollum JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boersma, MerijnTeamspeler
    Kloet, Take van derTeamspeler
    Zaag, Anne van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ploeg, Johannes v/dTechnische stafTrainer
    Ploeg, Johannes v/dOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 09:00Kollum JO13-1 - Veenwouden SC JO13-1GSportpark Baensein
    23 nov. 09:00Kollum JO13-1 - LAC Frisia 1883 JO13-2Sportpark Baensein
    30 nov. 09:00Kollum JO13-1 - ST Stiens/DTD JO13-1Sportpark Baensein
    7 dec. 08:45ONT JO13-1 - Kollum JO13-1Sportpark Douwekamp
  • Poulestanden Kollum JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO13-1330010469
    2Buitenpost JO13-231028713
    3Fc. Grootegast JO13-1310235-23
    4Grijpskerk JO13-1310249-53

    Poulestanden Kollum JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leovardia JO13-176104163519
    2VC Trynwalden JO13-175112151616
    3Buitenpost JO13-174213072314
    4Blauw Wit '34 JO13-2640225131212
    5SC Franeker JO13-164022091112
    6Leeuwarder Zwaluwen JO13-16402179812
    7St.Annaparochie JO13-163031819-19
    8ST Stiens/DTD JO13-16204713-66
    9Veenwouden SC JO13-1G62041323-106
    10ONT JO13-16204618-126
    11Kollum JO13-16006338-350
    12LAC Frisia 1883 JO13-27007748-410

    Poulestanden Kollum JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO JO13-111009093
    2Buitenpost JO13-111009093
    3BATO JO13-111007073
    4SJO WIJC JO13-111007073
    5Omlandia JO13-111008263
    6Annen JO13-111006063
    7SJO ASVB/Wedde JO13-1G11006063
    8SC Franeker JO13-111005053
    9Akkrum JO13-111005143
    10Leovardia JO13-111005143
    11SJO Dalen/DSC JO13-111005143
    12Olympia'28 JO13-1G11004133
    13Emmen JO13-111003033
    14Balk JO13-111004223
    15Roden JO13-111004223
    16Urk JO13-311004223
    17Gorredijk JO13-111003123
    18Drachten JO13-111005413
    19fc Harlingen JO13-111003213
    20Achilles 1894 JO13-211002113
    21SJO Coendersborg JO13-111002113
    22VC Trynwalden JO13-111001013
    23FC Assen JO13-211002203
    24SC Stadspark JO13-100000000
    25SJO ZVC'14 JO13-110012200
    26Kollum JO13-1100145-10
    27SJO Arum/Stormvogels '64 JO13-1100123-10
    28TLC JO13-1100112-10
    29VKW JO13-1100112-10
    30S.F. Deinum JO13-1100101-10
    31CVVO JO13-1100124-20
    32SJO RVLC JO13-1100124-20
    33Velocitas 1897 JO13-1100124-20
    34S.V. Haulerwijk JO13-1G100113-20
    35DESZ JO13-1100114-30
    36SJO SWB JO13-1G100103-30
    37Delfstrahuizen JO13-1100115-40
    38Fit Boys JO13-1100115-40
    39ST Stiens/DTD JO13-1100115-40
    40Workum JO13-1100105-50
    41FC Lewenborg JO13-2100128-60
    42LEO (Loon) JO13-2100106-60
    43ZNC JO13-1100106-60
    44Actief JO13-1100107-70
    45ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1100107-70
    46Musselkanaal JO13-1100109-90
    47Zwaagwesteinde JO13-1100109-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Kollum JO13-1 - Buitenpost JO13-10 - 10
    9 nov.Leovardia JO13-1 - Kollum JO13-17 - 0