• Kollum JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Kollum JO13-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Nanne Pieter deTeamspeler
    Dijkstra, TobiasTeamspelerAanvaller
    Elsinga, SenneTeamspeler
    Kempenaar, MathijsTeamspelerDoelverdediger
    Kloet, Jelmer van derTeamspeler
    Malsen, Mark vanTeamspeler
    Span, DemianTeamspeler
    Zaag, Ties van derTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kempenaar, HeinOverige stafTeammanager
    Koster, PatrickTechnische stafTrainer
    Malsen, Marcel vanOverige stafTeammanager
    Planting, FinnTechnische staf
    Vries, Hidde deTechnische stafTrainer
    Vries, Robert deTechnische stafTrainer
  • Wedstrijdverslagen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 09:00Kollum JO13-1 - St.Annaparochie JO13-1Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO13-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Opende JO13-154012113812
    2Buitenpost JO13-15311179810
    3Zwaagwesteinde JO13-1d5311146810
    4SJO Feanstars JO13-1521215967
    5Friese Boys JO13-151041426-123
    6Kollum JO13-15014523-181

    Poulestanden Kollum JO13-1 ( 2e klasse (2e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Friese Boys JO13-1761056124419
    2Kollum JO13-1751131102116
    3Fc. Grootegast JO13-15311713-610
    4VEV'67 JO13-253022717109
    5Gomos JO13-16303201829
    6TLC JO13-161141035-254
    7GRC Groningen JO13-261051026-163
    8Oerterp JO13-16006737-300

    Poulestanden Kollum JO13-1 ( 2e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veenwouden SC JO13-1JM11004223
    2Drachtster Boys JO13-211003123
    3Kollum JO13-111003123
    4MKV'29 JO13-111002023
    5Bakkeveen JO13-100000000
    6LAC Frisia 1883 JO13-200000000
    7Leovardia JO13-200000000
    8St.Annaparochie JO13-1100124-20
    9Fc. Grootegast JO13-1100113-20
    10VCR JO13-1JM100113-20
    11ONB JO13-1100102-20
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Kollum JO15-1 - Be Quick D JO15-10 - 0
    28 jan.Kollum JO19-1 - Wyckels Hallum JO19-10 - 0
    31 jan.Kollum 1 - 't Fean '58 11 - 1
    4 feb.VCR JO13-1JM - Kollum JO13-11 - 3