• Kollum JO11-2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Braaksma, JelmerTeamspeler
    Veenstra, SydneyTeamspeler
    Vries, Xander deTeamspeler
    Weit, Gerben van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Galuzzi, FrancaOverige stafTeammanager
    Holwerda, PatrickTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 10:30Kollum JO11-2 - Blauw Wit'34 JO11-4MSportpark Baensein
    11 mei. 09:00Anjum JO11-1 - Kollum JO11-2Sportpark It Kolkenfjild
    18 mei. 11:40Kollum JO11-2 - Friese Boys JO11-1Sportpark Baensein
    25 mei. 10:30Kollum JO11-2 - Anjum JO11-1Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Friese Boys JO11-11090174136127
    2V en V'68 JO11-11180375205524
    3Kollum JO11-21171352282422
    4Hardegarijp JO11-21162348252320
    5GSVV JO11-1G1162353332020
    6SJO Feanstars JO11-21054161233819
    7Niekerk JO11-11061352401219
    8Buitenpost JO11-2114074145-412
    9Harkemase Boys JO11-2113173556-2110
    10WTOC JO11-1G113173463-2910
    11Drogeham JO11-111101018136-1183
    12ASC JO11-11000102081-610

    Poulestanden Kollum JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO11-23300358279
    2WTOC JO11-1G32012310136
    3ASC JO11-13102827-193
    4Drogeham JO11-130031435-210

    Poulestanden Kollum JO11-2 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onstwedder Boys JO11-21100201193
    2WVV JO11-31100130133
    3Staphorst JO11-21100131123
    4Erica SC JO11-1G1100132113
    5S.C. Stiens JO11-21100100103
    6FC Ter Apel '96 JO11-211009183
    7Noordpool-U.F.C. JO11-211008083
    8Be Quick D JO11-3G110010373
    9S.V. Haulerwijk JO11-111008173
    10DZOH JO11-3110011563
    11Bakkeveen JO11-111008263
    12vv Sweel JO11-111008263
    13Bant JO11-111007163
    14Anjum JO11-111006063
    15SJO WNBC '09 JO11-1G11008353
    16Aengwirden JO11-1G11007253
    17Veendam 1894 JO11-411006153
    18Nicator JO11-111008443
    19Achilles 1894 JO11-511007343
    20SC Stadspark JO11-211007343
    21Dwingeloo JO11-1G11006243
    22Oeverzwaluwen JO11-1G11006243
    23Middelstum JO11-111005143
    24SJO STEO JO11-111006333
    25Bargeres JO11-111005233
    26Engelbert JO11-1G11005233
    27SJO ZVC '14 JO11-311003033
    28Rijperkerk JO11-111007523
    29ONT JO11-411005323
    30BATO JO11-211004223
    31Fit Boys JO11-111004223
    32Kollum JO11-211004223
    33SJO Warga WWS JO11-311004223
    34Blesse De JO11-2G11003123
    35HFC '15 JO11-411002023
    36VHK JO11-111006513
    37Oosterparkers JO11-2G11004313
    38SJO ZVC '14 JO11-211004313
    39Balk JO11-211003213
    40MSC/Amslod JO11-311002113
    41ONS Sneek JO11-211002113
    42SGV JO11-111005503
    43SC Joure JO11-311004403
    44Friese Boys JO11-111002203
    45FC Assen JO11-311001103
    46HSC JO11-210015500
    47SC Bolsward JO11-410014400
    48SJO Boerakker/SVMH JO11-1G10012200
    49SPW JO11-110011100
    50VWC JO11-1G100156-10
    51BSVV JO11-1100134-10
    52Peize JO11-2100134-10
    53NOK JO11-1G100123-10
    54Oosterlittens JO11-2G100112-10
    55SJO WIJC JO11-2G100112-10
    56Buitenpost JO11-2100157-20
    57SJO Feanstars JO11-3100135-20
    58LTC JO11-2100124-20
    59Roden JO11-2100124-20
    60WVV JO11-5100124-20
    61Zeerobben JO11-3100124-20
    62Flevo Boys JO11-4100113-20
    63GSVV JO11-1G100102-20
    64SJO 't Hogeland JO11-1100136-30
    65Corenos JO11-1G100125-30
    66Raptim JO11-2G100125-30
    67FC Ter Apel '96 JO11-3100103-30
    68Beetgum JO11-1100148-40
    69SJO J.V. Oostenburg JO11-3100137-40
    70SJO 't Hogeland JO11-2100137-40
    71LAC Frisia 1883 JO11-4100126-40
    72S.V. Haulerwijk JO11-2G100126-40
    73SJO Kroonpolder JO11-1100115-40
    74SJO HH'97 JO11-2100138-50
    75Thor JO11-1G100127-50
    76SGV JO11-2100116-50
    77Emmen JO11-41001511-60
    78Emmen JO11-3100128-60
    79Zandhuizen JO11-1100128-60
    80Tollebeek JO11-1100117-60
    81ONB JO11-2100106-60
    82Buitenpost JO11-31001310-70
    83Read Swart JO11-1100118-70
    84De Treffer '16 JO11-1100119-80
    85Eenrum JO11-1100108-80
    86CVO JO11-11001010-100
    87VV Sleen JO11-21001213-110
    88SVM JO11-21001113-120
    89Velocitas 1897 JO11-21001013-130
    90SGV JO11-31001120-190

    Poulestanden Kollum JO11-2 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blesse De JO11-2G11008263
    2Erica SC JO11-1G11007163
    3Bargeres JO11-111006153
    4Aengwirden JO11-1G11005143
    5Fit Boys JO11-111005143
    6Friese Boys JO11-111005143
    7ONT JO11-411005143
    8Oosterparkers JO11-2G11007433
    9SC Joure JO11-311005233
    10Dwingeloo JO11-1G11003123
    11SGV JO11-111003123
    12VHK JO11-111002023
    13vv Sweel JO11-111005413
    14BATO JO11-211004313
    15HFC '15 JO11-411004313
    16SJO ZVC '14 JO11-211004313
    17S.C. Stiens JO11-211004313
    18Bakkeveen JO11-111003213
    19Balk JO11-211003213
    20Middelstum JO11-111003213
    21Oeverzwaluwen JO11-1G11003213
    22SJO Warga WWS JO11-311003213
    23WVV JO11-300000000
    24SJO WNBC '09 JO11-1G100145-10
    25Anjum JO11-1100134-10
    26Onstwedder Boys JO11-2100134-10
    27SJO STEO JO11-1100134-10
    28SC Stadspark JO11-2100134-10
    29FC Assen JO11-3100123-10
    30Be Quick D JO11-3G100123-10
    31Nicator JO11-1100123-10
    32Noordpool-U.F.C. JO11-2100123-10
    33ONS Sneek JO11-2100123-10
    34Engelbert JO11-1G100113-20
    35Staphorst JO11-2100113-20
    36Bant JO11-1100102-20
    37Veendam 1894 JO11-4100147-30
    38MSC/Amslod JO11-3100125-30
    39S.V. Haulerwijk JO11-1100115-40
    40Kollum JO11-2100115-40
    41Rijperkerk JO11-1100115-40
    42SJO ZVC '14 JO11-3100115-40
    43FC Ter Apel '96 JO11-2100116-50
    44Achilles 1894 JO11-5100128-60
    45DZOH JO11-3100117-60

    Poulestanden Kollum JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Anjum JO11-166002652118
    2Amelandia JO11-1G742126141214
    3Friese Boys JO11-15212187117
    4LAC Frisia 1883 JO11-472141526-117
    5Kollum JO11-261051236-243
    6Blauw Wit'34 JO11-4M50231120-92
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Kollum JO11-2 - LAC Frisia 1883 JO11-41 - 4