• Kollum JO11-2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Braaksma, JelmerTeamspeler
    Veenstra, SydneyTeamspeler
    Vries, Xander deTeamspeler
    Weit, Gerben van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Galuzzi, FrancaOverige stafTeammanager
    Holwerda, PatrickTechnische stafTrainer
    Holwerda, WiegerOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 10:30Kollum JO11-2 - ONT JO11-4Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Friese Boys JO11-1980169115824
    2V en V'68 JO11-11080273175624
    3Kollum JO11-21171352282422
    4Hardegarijp JO11-21162348252320
    5SJO Feanstars JO11-21054161233819
    6GSVV JO11-1G1052350331717
    7Niekerk JO11-1851247331416
    8Buitenpost JO11-2114074145-412
    9WTOC JO11-1G113173463-2910
    10Harkemase Boys JO11-2102172953-247
    11Drogeham JO11-11010918133-1153
    12ASC JO11-190091775-580

    Poulestanden Kollum JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO11-23300358279
    2WTOC JO11-1G32012310136
    3ASC JO11-13102827-193
    4Drogeham JO11-130031435-210

    Poulestanden Kollum JO11-2 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onstwedder Boys JO11-21100201193
    2WVV JO11-31100130133
    3Staphorst JO11-21100131123
    4Erica SC JO11-1G1100132113
    5S.C. Stiens JO11-21100100103
    6FC Ter Apel '96 JO11-211009183
    7Noordpool-U.F.C. JO11-211008083
    8Be Quick D JO11-3G110010373
    9S.V. Haulerwijk JO11-111008173
    10DZOH JO11-3110011563
    11Bakkeveen JO11-111008263
    12vv Sweel JO11-111008263
    13Bant JO11-111007163
    14Anjum JO11-111006063
    15SJO WNBC '09 JO11-1G11008353
    16Aengwirden JO11-1G11007253
    17Veendam 1894 JO11-411006153
    18Nicator JO11-111008443
    19Achilles 1894 JO11-511007343
    20SC Stadspark JO11-211007343
    21Dwingeloo JO11-1G11006243
    22Oeverzwaluwen JO11-111006243
    23Middelstum JO11-111005143
    24SJO STEO JO11-111006333
    25Bargeres JO11-111005233
    26Engelbert JO11-1G11005233
    27SJO ZVC '14 JO11-311003033
    28Rijperkerk JO11-111007523
    29ONT JO11-411005323
    30BATO JO11-211004223
    31Fit Boys JO11-111004223
    32Kollum JO11-211004223
    33SJO Warga WWS JO11-311004223
    34Blesse De JO11-2G11003123
    35HFC '15 JO11-411002023
    36VHK JO11-111006513
    37Oosterparkers JO11-2G11004313
    38SJO ZVC '14 JO11-211004313
    39Balk JO11-211003213
    40MSC/Amslod JO11-311002113
    41ONS Sneek JO11-211002113
    42SGV JO11-111005503
    43SC Joure JO11-311004403
    44Friese Boys JO11-111002203
    45FC Assen JO11-311001103
    46HSC JO11-210015500
    47SC Bolsward JO11-410014400
    48SJO Boerakker/SVMH JO11-1G10012200
    49SPW JO11-110011100
    50VWC JO11-1G100156-10
    51BSVV JO11-1100134-10
    52Peize JO11-2100134-10
    53NOK JO11-1G100123-10
    54Oosterlittens JO11-2G100112-10
    55SJO WIJC JO11-2G100112-10
    56Buitenpost JO11-2100157-20
    57SJO Feanstars JO11-3100135-20
    58LTC JO11-2100124-20
    59Roden JO11-2100124-20
    60WVV JO11-5100124-20
    61Zeerobben JO11-3100124-20
    62Flevo Boys JO11-4100113-20
    63GSVV JO11-1G100102-20
    64SJO 't Hogeland JO11-1100136-30
    65Corenos JO11-1G100125-30
    66Raptim JO11-2G100125-30
    67FC Ter Apel '96 JO11-3100103-30
    68Beetgum JO11-1100148-40
    69SJO J.V. Oostenburg JO11-3100137-40
    70SJO 't Hogeland JO11-2100137-40
    71LAC Frisia 1883 JO11-4100126-40
    72S.V. Haulerwijk JO11-2G100126-40
    73SJO Kroonpolder JO11-1100115-40
    74SJO HH'97 JO11-2100138-50
    75Thor JO11-1G100127-50
    76SGV JO11-2100116-50
    77Emmen JO11-41001511-60
    78Emmen JO11-3100128-60
    79Zandhuizen JO11-1100128-60
    80Tollebeek JO11-1100117-60
    81ONB JO11-2100106-60
    82Buitenpost JO11-31001310-70
    83Read Swart JO11-1100118-70
    84De Treffer '16 JO11-1100119-80
    85Eenrum JO11-1100108-80
    86CVO JO11-11001010-100
    87VV Sleen JO11-21001213-110
    88SVM JO11-21001113-120
    89Velocitas 1897 JO11-21001013-130
    90SGV JO11-31001120-190

    Poulestanden Kollum JO11-2 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO11-500000000
    2Aengwirden JO11-1G00000000
    3Anjum JO11-100000000
    4FC Assen JO11-300000000
    5Bakkeveen JO11-100000000
    6Balk JO11-200000000
    7Bant JO11-100000000
    8Bargeres JO11-100000000
    9BATO JO11-200000000
    10Be Quick D JO11-3G00000000
    11Blesse De JO11-2G00000000
    12Dwingeloo JO11-1G00000000
    13DZOH JO11-300000000
    14Engelbert JO11-1G00000000
    15Erica SC JO11-1G00000000
    16Fit Boys JO11-100000000
    17Friese Boys JO11-100000000
    18S.V. Haulerwijk JO11-100000000
    19HFC '15 JO11-400000000
    20SC Joure JO11-300000000
    21Kollum JO11-200000000
    22Middelstum JO11-100000000
    23MSC/Amslod JO11-300000000
    24Nicator JO11-100000000
    25Noordpool-U.F.C. JO11-200000000
    26Oeverzwaluwen JO11-100000000
    27ONS Sneek JO11-200000000
    28Onstwedder Boys JO11-200000000
    29ONT JO11-400000000
    30Oosterparkers JO11-2G00000000
    31Rijperkerk JO11-100000000
    32SGV JO11-100000000
    33SJO STEO JO11-100000000
    34SJO WNBC '09 JO11-1G00000000
    35SJO Warga WWS JO11-300000000
    36SJO ZVC '14 JO11-300000000
    37SJO ZVC '14 JO11-200000000
    38SC Stadspark JO11-200000000
    39Staphorst JO11-200000000
    40S.C. Stiens JO11-200000000
    41vv Sweel JO11-100000000
    42FC Ter Apel '96 JO11-200000000
    43Veendam 1894 JO11-400000000
    44VHK JO11-100000000
    45WVV JO11-300000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.Kollum JO11-2 - ASC JO11-13 - 0
    8 dec.Friese Boys JO11-1 - Kollum JO11-25 - 0