• Kollum JO11-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Braaksma, JelmerTeamspeler
    Huizenga, JulianTeamspeler
    Koster, JopTeamspeler
    Veen, Nathan van derTeamspeler
    Veenstra, SydneyTeamspeler
    Weit, Gerben van derTeamspeler
    Zwieten, Milan vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veen, Victor van derTechnische stafTrainer
    Veenstra, HeidiOverige stafTeammanager
    Zwieten, Wiep vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 10:45Ropta Boys JO11-1 - Kollum JO11-1Sportpark De Fiver
    26 okt. 09:00Kollum JO11-1 - ASC JO11-1Sportpark Baensein
    2 nov. 08:45ONT JO11-1 - Kollum JO11-1Sportpark Douwekamp
    9 nov. 09:00Kollum JO11-1 - V en V'68 JO11-1Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO11-13300325279
    2WTOC JO11-1G3111161424
    3ASC JO11-13111121204
    4Buitenpost JO11-23003534-290

    Poulestanden Kollum JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Opende JO11-143013912279
    2Rijperkerk JO11-143011619-39
    3SJO Broekster Walden JO11-13210215167
    4Kollum JO11-13210183157
    5Veenwouden SC JO11-1G321014777
    6FC Burgum JO11-24202161156
    7ASC JO11-141121014-44
    8VEV'67 JO11-211006063
    9WTOC JO11-1G41031216-43
    10V en V'68 JO11-13012622-161
    11ONT JO11-14013216-141
    12Friese Boys JO11-23003540-350

    Poulestanden Kollum JO11-1 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO11-300000000
    2BATO JO11-1G00000000
    3Blesse De JO11-1G00000000
    4CVVO JO11-200000000
    5Emmen JO11-400000000
    6Gorecht JO11-200000000
    7Harkstede JO11-100000000
    8fc Harlingen JO11-100000000
    9HZVV JO11-200000000
    10ST IJVC/Blauwhuis JO11-100000000
    11Kollum JO11-100000000
    12ONB JO11-100000000
    13ONR JO11-100000000
    14VV Opende JO11-100000000
    15Rijperkerk JO11-100000000
    16Ropta Boys JO11-100000000
    17SC Rouveen JO11-100000000
    18Ruinerwold JO11-100000000
    19SJO Broekster Walden JO11-100000000
    20SJO NWWC JO11-100000000
    21Smilde'94 JO11-100000000
    22ST Stiens/DTD JO11-200000000
    23SVV'04 JO11-100000000
    24FC Ter Apel '96 JO11-100000000
    25Tonego JO11-100000000
    26VAKO JO11-100000000
    27V en V'68 JO11-100000000
    28VVK JO11-100000000
    29Wijster JO11-100000000
    30Zwaagwesteinde JO11-100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Kollum JO11-1 - Rijperkerk JO11-112 - 1
    12 okt.Veenwouden SC JO11-1G - Kollum JO11-1