• Kollum JO11-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Huizenga, JulianTeamspeler
    Veen, Nathan van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wijnen, SjaakOverige stafTeammanager
    Zondervan, BenjaminTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 09:30ONB JO11-1 - Kollum JO11-1Sportpark de Fennen
  • Poulestanden Kollum JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veenwouden SC JO11-1G971151183322
    2ONB JO11-1961241172419
    3Drachten JO11-11161451321919
    4FC Birdaard JO11-1760137152218
    5VV Opende JO11-11060471294218
    6Ropta Boys JO11-1106042945-1618
    7Wykels Hallum JO11-1104243334-114
    8De Sweach JO11-1103252237-1511
    9SJO Broekster Walden JO11-1102263341-88
    10Kollum JO11-191262759-325
    11ODV JO11-191172055-354
    12Dokkum JO11-1G61051346-333

    Poulestanden Kollum JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum JO11-1330011569
    2Wykels Hallum JO11-1320111836
    3Ropta Boys JO11-13012913-41
    4Be Quick D JO11-23012813-51

    Poulestanden Kollum JO11-1 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVM JO11-1110010283
    2Zeerobben JO11-211006063
    3CVVO JO11-111009453
    4Heerenveense Boys JO11-211006153
    5LEO (Loon) JO11-211005143
    6Onstwedder Boys JO11-1G11006333
    7Omlandia JO11-1G11004133
    8VKW JO11-211004133
    9Veenwouden SC JO11-1G11004223
    10FC Klazienaveen JO11-211003123
    11SC Franeker JO11-111002023
    12SJO HH'97 JO11-111002113
    13ONB JO11-111002203
    14BATO JO11-1G00000000
    15Grijpskerk JO11-110012200
    16ST Germanicus/CSVC JO11-1G100112-10
    17Kollum JO11-1100124-20
    18FC Ter Apel '96 JO11-1100113-20
    19FC Birdaard JO11-1100102-20
    20Hoogezand JO11-2100136-30
    21HSC JO11-1100114-30
    22VAKO JO11-1100114-30
    23ONR JO11-1100115-40
    24Scharnegoutum'70 JO11-1100149-50
    25Steenwijkerwold JO11-1G100116-50
    26Blauw Wit '34 JO11-3100106-60
    27DESZ JO11-2G1001210-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.De Sweach JO11-1 - Kollum JO11-14 - 3
    8 dec.Kollum JO11-1 - VV Opende JO11-12 - 11