• Kollum 4 VE zaterdag speeldag man

  • Kollum 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bies, ArjenTeamspeler
    Bijlsma, Henco JanTeamspeler
    Boorsma, PatrickTeamspeler
    Bos, FransTeamspeler
    Bos, PaulTeamspeler
    Brummelen, Tim vanTeamspeler
    Buwalda, SjoerdTeamspeler
    Dijkstra, FrederikTeamspeler
    Haaksma, PieterTeamspeler
    Haaksma, WillemTeamspeler
    Haarsma, MartijnTeamspeler
    Mertens, HansTeamspeler
    Moesker, DennisTeamspeler
    Oldenburger, LammertTeamspeler
    Oldersma, LieuweTeamspeler
    Plantinga, RubenTeamspeler
    Riemersma, ErwinTeamspeler
    Sonneveld, RonaldTeamspeler
    Veenstra, MartijnTeamspeler
    Vegter, Folkert JanTeamspeler
    Vegter, JakobTeamspeler
    Vries, Anne Jan deTeamspeler
    Vries, Harmen deTeamspeler
    Vries, Johannes deTeamspeler
    Vries, Marc deTeamspeler
    Zijlstra, PeterTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijlsma, Henco JanOverige stafTeammanager
    Plantinga, RubenOverige stafTeammanager
    Vegter, Folkert JanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:00Kollum 4 - Broekster Boys 3Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum 4 ( 5e klasse 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D 675111811716
    2Kollum 46411168813
    3Harkema Opeinde 46321167911
    4Be Quick D 563121412210
    5Broekster Boys 372231416-28
    6Dokkum 37223913-48
    7Ternaard 2420289-16
    8Holwerd 252031217-56
    9GSVV 271151017-74
    10Oostergo 25104714-73

    Poulestanden Kollum 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 38 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum 43300111109
    2RWF 432018716
    3ODV 33102811-33
    4Marum 43003311-80

    Poulestanden Kollum 4 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Klazienaveen 3110011293
    2Kollum 411007253
    3DESZ 311006243
    4GRC Groningen 411004043
    5SC Joure 711005233
    6SV Bedum 511004133
    7Drogeham 211003033
    8De Weide 511003033
    9Achilles 1894 411003123
    10Leeuwarder Zwaluwen 711003123
    11Oranje Nassau 711003123
    12Oranje Nassau 611004313
    13Velocitas 1897 411004313
    14Makkum 311003213
    15Urk 711003213
    16VVI 411003213
    17FC Klazienaveen 411002113
    18Oosterparkers 211002113
    19Potetos 411002113
    20RKO 2 (zat)11002113
    21HJSC 211001013
    22SVV'04 5 za.11004403
    23Achilles 1894 511001103
    24Fc. Grootegast 411001103
    25Veendam 1894 300000000
    26Zwaagwesteinde 400000000
    27M.S.C. 310014400
    28Corenos 210011100
    29Hardegarijp 310011100
    30LEO 5100134-10
    31Veendam 1894 5100134-10
    32Espel 3100123-10
    33SC Franeker 4100123-10
    34LAC Frisia 1883 5100123-10
    35ACV 8100112-10
    36EBC 1100112-10
    37LTC 6100112-10
    38FC Meppel 4100112-10
    39Zwaagwesteinde 3100101-10
    40Actief 2100113-20
    41Jubbega 1 za.100113-20
    42ZNC 2 (zat)100113-20
    43Blauw Wit '34 7100125-30
    44RWF 3100114-30
    45SC Emmeloord 1 Za100103-30
    46Woudsend 2100103-30
    47Scharnegoutum'70 3100126-40
    48ONS Sneek 2100104-40
    49Noordpool-U.F.C. 2100127-50
    50SVBO 41001211-90
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen Kollum 4