• Kollum 3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Arrais, HacenTeamspeler
    Arrais, MohamedTeamspeler
    Bruining, Age-SjoerdTeamspeler
    Haaksma, PieterTeamspeler
    Haaksma, WillemTeamspeler
    Haarsma, MartijnTeamspeler
    Moesker, DennisTeamspeler
    Newton, JosmarhTeamspeler
    Nieuwenhuis, BerryTeamspeler
    Oldersma, LieuweTeamspeler
    Plantinga, RubenTeamspeler
    Postma, WiepieTeamspeler
    Riemersma, ErwinTeamspeler
    Runia, SjoukeTeamspeler
    Tarsha Kurdi, AhmadTeamspeler
    Vegter, Folkert JanTeamspeler
    Vegter, JakobTeamspeler
    Voersma, JornTeamspeler
    Vries, Johannes deTeamspeler
    Zijlstra, PeterTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaksma, WillemOverige stafTeammanager
    Plantinga, RubenOverige stafTeammanager
    Vegter, JakobOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 15:00Fc. Grootegast 3 - Kollum 3Sportpark Grootegast
    23 nov. 14:30Kollum 3 - Buitenpost 4Sportpark Baensein
    30 nov. 14:30SC Kootstertille 2 - Kollum 3Sportpark De Tille
    7 dec. 14:30Kollum 3 - De Sweach 2Sportpark Baensein
  • Poulestanden Kollum 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fc. Grootegast 354101751213
    2VV Opende 25401136712
    3Kollum 36321813-511
    4Harkemase Boys 453112131810
    5Rottevalle 263121614210
    6WTOC 26303161069
    7De Sweach 26303919-109
    8GSVV 27223131218
    9SC Kootstertille 26213111017
    10Marum 452039906
    11Drachtster Boys 55104171613
    12Buitenpost 46006336-330

    Poulestanden Kollum 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Anjum 23300166109
    2Kollum 332019456
    3De Lauwers 23102714-73
    4vv Zeester 23003412-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Kollum 3 - Harkemase Boys 41 - 0
    9 nov.Marum 4 - Kollum 32 - 3