• Competitie-indelingen 2019/2020

    15 jul 2019
  • Kollum 1 Kollum 2 Kollum 3
    Be Quick D 1 Fean'58 2 Buitenpost 4
    FC Burgum 1 Grijpskerk 2 Drachtster Boys 5
    Fean'58 1 Grootegast Fc. 2 Grootegast Fc. 3
    Hardegarijp 1 HFC '15 2 GSVV 2
    Joure SC 1 Knickerbockers The 5 Harkemase Boys 4
    Marum 1 Lycurgus 2 Kootstertille SC 2
    vv Nijland 1 Marum 2 Marum 4
    S.C. Stiens 1 Pelikaan S 2 Opende 2
    Veenwouden SC 1 PKC'83 2 Rottevalle 2
    VEV'67 1 VEV'67 4 Sweach De 2
    VVI 1 Zuidhorn 2 WTOC 2
    Zuidhorn 1    
    Zwaagwesteinde 1    
         
    Kollum 4 Kollum 5 Kollum VR1
    ASC 2 ASC 2 Berlikum/Minnertsga/St.Jacob VR2
    Drogeham 2 Drogeham 2 SJO Broekster Walden VR2
    Fean'58 3 Fean'58 3 CVO VR1
    Grijpskerk 4 Grijpskerk 4 Franeker SC VR2
    Grootegast Fc. 4 Grootegast Fc. 4 GSVV VR1
    Grootegast Fc. 5 Grootegast Fc. 5 Leovardia VR2
    GSVV 3 GSVV 3 Twijzel SC VR1
    Harkema Opeinde 3 Harkema Opeinde 3 Tzum VR1
    Harkemase Boys 5 Harkemase Boys 5 VCR VR1
    Kollum 5 Kollum 4 VIOD VR2
    Niekerk 3 Niekerk 3 Wardy/Birdaard/Marrum VR2
         
    Kollum JO19-1 Kollum JO17-1 Kollum JO17-2
    Gorredijk JO19-1 Be Quick D JO17-2 Be Quick D JO17-3
    Grijpskerk JO19-1 Gorredijk JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-5
    Grootegast Fc. JO19-1 Grijpskerk JO17-1 Dokkum JO17-1
    Harkema Opeinde JO19-1 Harkemase Boys JO17-1 FC Burgum JO17-2
    Harkemase Boys JO19-1 Jubbega JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-2
    Oerterp JO19-1 Marum JO17-1 SJO Feanstars JO17-3
    ONT JO19-1 ONB JO17-1 ST Buitenpost/GSVV JO17-3
    RWF JO19-1 ONT JO17-1 ST Holwerd/Blija JO17-1
    S.V. Haulerwijk JO19-1 VC Trynwalden JO17-1 ST Suameer/Eastermar JO17-1
    VC Trynwalden JO19-1 VEV'67 JO17-2 Ternaard JO17-1
    Zwaagwesteinde JO19-1 VVT JO17-1 V en V'68 JO17-1
         
    Kollum MO19-1 Kollum MO17-1 Kollum MO15-1
    Be Quick D MO19-1 SV Bedum MO17-1 Anjum MO15-1
    FC Burgum MO19-1 Broekster Walden MO17-1 Be Quick D MO15-2
    SJO Feanstars MO19-1 FC Burgum MO17-1 Birdaard FC MO15-1
    MKV'29 MO19-1 Eenrum MO17-1 FC Burgum MO15-1
      SJO Feanstars MO17-1 FC Burgum MO15-2
      Gorredijk MO17-1 Friese Boys MO15-1d
      Gomos MO17-1 Kootstertille SC MO15-1
      ST Holwerd/Blija MO17-1 Ropta Boys MO15-1d
      Lycurgus MO17-1 VC Trynwalden MO15-1
      Marum MO17-1 Zwaagwesteinde MO15-1
      J.V. Oostenburg MO17-1  
    Indeling JO15 1,2, en 3 komt later i.v.m. deelname district noord aan proef 
    m.b.t. indelingen op basis persoonlijke prestaties spelers

     

    Kollum JO13-1 Kollum JO12-1 Kollum JO11-1
    Annaparochie St. JO13-1 FC Burgum JO12-2 ASC JO11-1
    Blauw Wit '34 JO13-2 Friese Boys JO12-1 SJO Broekster Walden JO11-1
    Buitenpost JO13-1 Harkema Opeinde JO12-1G Buitenpost JO11-2
    Franeker SC JO13-1 Lauwers De JO12-1 FC Burgum JO11-2
    Frisia JO13-2 Zwaagwesteinde JO12-1 Drachten JO11-2
    Leeuw. Zwaluwen JO13-1   Drachtster Boys JO11-3
    Leovardia JO13-1   ONT JO11-1
    ONT JO13-1   Opende JO11-1
    S.C. Stiens JO13-1   Veenwouden SC JO11-1G
    VC Trynwalden JO13-1   V en V'68 JO11-1
    Veenwouden SC JO13-1G   WTOC JO11-1G
         
    Kollum JO11-2 Kollum JO10-1 Kollum JO10-2
    SJO Coendersborg JO11-1 Be Quick D JO10-2 Be Quick D JO10-4G
    Drachten JO11-3 Buitenpost JO10-2 Blauw Wit '34 JO10-4
    Gorecht JO11-2 SJO Feanstars JO10-2 Drachten JO10-3
    Grijpskerk JO11-1 Friese Boys JO10-1 Drachtster Boys JO10-3
    Lycurgus JO11-3G Harkema Opeinde JO10-1 Franeker SC JO10-3
    ONR JO11-1 Harkemase Boys JO10-1 Frisia JO10-4
    Peize JO11-2 Opende JO10-1G Frisia JO10-5
    Stadspark JO11-1 Ropta Boys JO10-1 MKV'29 JO10-2
    Velocitas 1897 JO11-2 WTOC JO10-1G ONT JO10-2
    VVK JO11-1 Wykels Hallum JO10-1 ONT JO10-4
    Zuidhorn JO11-2   Zwaagwesteinde JO10-2
         
    Kollum JO9-1 Kollum JO9-2 Kollum JO8-1
    Buitenpost JO9-2 Amelandia JO9-1G Drachtster Boys JO8-1
    Geel Wit JO9-1 Be Quick D JO9-3G Frisia JO8-1
    Ouwe Syl JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-5 Frisia JO8-2
    Wykels Hallum JO9-1G Blauw Wit '34 JO9-6 Hardegarijp JO8-1
    Zwaagwesteinde JO9-1 Buitenpost JO9-3 Leeuwarder Zwaluwen JO8-1
      Frisia JO9-4 Leovardia JO8-1
      FVC JO9-3 SC Bolsward JO8-1
      Geel Wit JO9-2 Zwaagwesteinde JO8-1
      Nicator JO9-2G  
      Ropta Boys JO9-2  
      S.C. Stiens JO9-2  
         
    Kollum JO7-1 Kollum 35+1 Kollum 35+2
    Anjum JO7-1G Friese Boys 35+1 Grijpskerk 35+1
    Oostergo JO7-1 WTOC 35+1 Lauwers De 35+1
    WTOC JO7-1G Zwaagwesteinde 35+1 Zeester 35+1