• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 okt. 20:00Kollum 2 - Veenwouden SC 2Sportpark Baensein
    16 okt. 19:00Kollum MO15-1 - Zwaagwesteinde MO15-1Sportpark Baensein
    17 okt. 18:30Kollum JO15-1 - Grijpskerk JO15-1Sportpark Baensein
    18 okt. 19:30vv Zeester 35+1 - Kollum 35+2Sportpark Toercamp
    18 okt. 20:00Grijpskerk 35+1 - Kollum 35+2Sportpark Toercamp
    18 okt. 20:30Kollum 35+2 - De Lauwers 35+1Sportpark Toercamp
    19 okt. 10:30Kollum JO15-3 - ONT JO15-1Sportpark Baensein
    19 okt. 10:45Ropta Boys JO11-1 - Kollum JO11-1Sportpark De Fiver
    19 okt. 11:30Kollum JO15-1 - Gomos JO15-1Sportpark Baensein
    19 okt. 11:30MKV'29 MO19-1 - Kollum MO19-1Sportpark Nylan
    19 okt. 11:45Drachten JO13-1 - Kollum JO13-1Sportpark De Peppel
    19 okt. 12:00Kollum JO17-1 - Ropta Boys JO17-1Sportpark Baensein
    19 okt. 14:30Kollum VR1 - SC Twijzel VR1Sportpark Baensein
    19 okt. 15:00FC Burgum 1 - Kollum 1Sportpark Het Koningsland
    23 okt. 19:00Kollum JO17-1 - VVT JO17-1Sportpark Baensein
    26 okt. 09:00Kollum JO11-1 - ASC JO11-1Sportpark Baensein
    26 okt. 09:00S.V. Haulerwijk JO19-1 - Kollum JO19-1Sportpark De Hichte
    26 okt. 09:00Zuidhorn JO11-2 - Kollum JO11-2Sportpark Johan Smitpark
    26 okt. 09:00Zwaagwesteinde JO10-2 - Kollum JO10-2Sportpark de Wieken
    26 okt. 09:45FC Birdaard JO15-1 - Kollum JO15-2Sportpark De Swellen
    26 okt. 10:00St.Annaparochie JO13-1 - Kollum JO13-1Sportpark De Waaie
    26 okt. 10:15LAC Frisia 1883 JO8-1 - Kollum JO8-1Sportpark De Magere Weide
    26 okt. 10:30Kollum JO15-3 - ONB JO15-3Sportpark Baensein
    26 okt. 10:30Kollum JO17-2 - Suameer JO17-1Sportpark Baensein
    26 okt. 10:30Kollum JO10-1 - Be Quick D JO10-2Sportpark Baensein
    26 okt. 11:10FC Birdaard MO15-1 - Kollum MO15-1Sportpark De Swellen
    26 okt. 12:15Kollum JO15-1 - Fc. Grootegast JO15-1Sportpark Baensein
    26 okt. 12:30Kollum MO19-1 - SJO Feanstars MO19-1Sportpark Baensein
    26 okt. 12:30FC Burgum MO17-1 - Kollum MO17-1Sportpark Het Koningsland
    26 okt. 12:30Lycurgus 2 - Kollum 2Sportpark West-End
    26 okt. 14:00Drogeham 2 - Kollum 4Sportpark It Doltsje
    26 okt. 14:30Kollum 3 - VV Opende 2Sportpark Baensein
    26 okt. 14:30Kollum 1 - VVI 1Sportpark Baensein
    26 okt. 14:30Tzum VR1 - Kollum VR1Sportpark Tzum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt.Kollum 35+1 - Zwaagwesteinde 35+10 - 1
    4 okt.De Lauwers 35+1 - Kollum 35+23 - 1
    4 okt.WTOC 35+1 - Kollum 35+10 - 1
    4 okt.vv Zeester 35+1 - Kollum 35+21 - 1
    4 okt.Kollum 35+1 - Friese Boys 35+11 - 3
    4 okt.Kollum 35+2 - Grijpskerk 35+11 - 1
    5 okt.Kollum JO11-1 - Rijperkerk JO11-112 - 1
    5 okt.Kollum JO15-2 - GAVC JO15-10 - 1
    5 okt.Kollum JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10 - 4
    5 okt.Kollum JO17-2 - Be Quick D JO17-33 - 2
    5 okt.Kollum JO19-1 - VC Trynwalden JO19-15 - 0
    5 okt.SV Bedum JO15-2 - Kollum JO15-10 - 5
    5 okt.Harkema Opeinde JO12-1G - Kollum JO12-14 - 2
    5 okt.Kollum 2 - Pelikaan S 26 - 1
    5 okt.HFC '15 JO15-4 - Kollum JO15-35 - 4